Logo Powiatu Mikołowskiego
InPost - Urzędomat 24h
eUrząd

eSESJA

eUrząd

eURZĄD

Nieodpłata pomoc prawna

POMOC PRAWNA

eSPRZEDAŻ MAP

eMAPA POWIATU

eKOLEJKA

BIP
Logo Powiatu Mikołowskiego
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jesienny Spacer z Historią

8 października @ 11:00 - 14:00

Urząd Gminy Wyry, w sobotę, 8 października zaprasza na Jesienny Spacer z Historią. Tematem przewodnim będzie schron na „Starej Pile”. Wycieczka rozpocznie się o godz. 11.00 przy schronie „Sowiniec” w Gostyni. Spacer będzie trwał około 2 godzin. Na zakończenie, około godz. 13.00 organizatorzy zapraszają na poczęstunek przy ognisku.

Udział w spacerze i posiłek są dla uczestników bezpłatne. Obowiązuje rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/yoADGCEE6oSsz4vw9 lub telefonicznie pod nr (32) 325 68 14.

Trasę zaplanowano na około 6 km. Jest wymagająca i przebiega częściowo przez teren leśny poza wyznaczoną ścieżką, więc wszystkich uczestników obowiązuje strój i obuwie dostosowane zarówno do warunków terenowych (las, zarośla), jak i różnych warunków pogodowych. Spacer odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!

Informacji w sprawie spaceru udzielają pracownicy Referatu Komunikacji Społecznej i Administracji Urzędu Gminy Wyry (tel.: (32) 325 68 14, e-mail: promocja@wyry.pl).

Szczegóły

Data:
8 października
Godzina:
11:00 - 14:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

Gmina Wyry

Miejsce wydarzenia

Bunkier Sowiniec Gostyń