Stypendia Starosty Mikołowskiego przyznane po drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018

16.07.2018 r. przyznano „ Stypendium Starosty Mikołowskiego” . Stypendium przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Mikołowski.

 

I Liceum Ogólnokształcące  w Mikołowie:

 

Paulina Biela  –  za wybitne wyniki w nauce

Katarzyna Chrobok – za wybitne wyniki w nauce

Łukasz Rak – za wybitne wyniki w nauce

Michalina Czubak –  za wybitne wyniki w nauce

Julia Olesiak – za wybitne wyniki w nauce

Tatiana Lisowska –  za wybitne wyniki w nauce

Adam Lubniewski  – za wybitne wyniki w nauce

Dominik Malczyk –  za wybitne wyniki w nauce

Jakub Nocoń  – za wybitne wyniki w nauce

Jacek Szewczyk  – za wybitne wyniki w nauce

Julia Spyra  –  za wybitne wyniki w nauce

Justyna Zientek  – za wybitne wyniki w nauce

Martyna Jeleń  – za wybitne wyniki w nauce

Karolina Żogała  – za wybitne wyniki w nauce

Wojciech Jeleniewicz  –  za wybitne wyniki w nauce

Jan Olszówka  – za wybitne wyniki w nauce

Michał Pawłowski  – za wybitne wyniki w nauce

Monika Rejek   – za wybitne wyniki w nauce

Jacek Tyrna  – za wybitne wyniki w nauce

Natalia Jaskółka  – za wybitne wyniki w nauce

Karolina Popielewicz – za wybitne wyniki w nauce

Weronika Semik  – za wybitne wyniki w nauce

Paulina Smorzik  – za wybitne wyniki w nauce

Aleksandra Wojas – za wybitne wyniki w nauce

Wiktoria Tabor – za wybitne wyniki w nauce

Julia Czuczejko – za wybitne wyniki w nauce

Paulina Radomska  – za wybitne wyniki w nauce

Julia Żogała  – za wybitne wyniki w nauce

Zuzanna Mamok – za wybitne osiągnięcia w sporcie

Jakub Woźniak – za wybitne osiągnięcia w sporcie

Adrian Brejnak – za wybitne osiągnięcia w sporcie

Martyna Koppens – za wybitne osiągnięcia w sporcie

Dawid Kosztyła – za wybitne osiągnięcia w sporcie

 

II Liceum Ogólnokształcące w Mikołowie

 

Agnieszka Skutela  –  za wybitne wyniki w nauce

Magdalena Rożek  –  za wybitne wyniki w nauce

Dominik Pucher  – za wybitne wyniki w nauce

Natalia Siwiec  –  za wybitne wyniki w nauce

Marta Parysz  –  za wybitne wyniki w nauce

Sylwia Skulik  – za wybitne wyniki w nauce

Natalia Zientek  – za wybitne wyniki w nauce

Beata Bielaczek  – za wybitne wyniki w nauce

Paulina Falkowska  – za wybitne wyniki w nauce

Piotr Piwoński  – za wybitne osiągnięcia w nauce

Zuzanna Zdebel  – za wybitne osiągnięcia w nauce

 

 

Hanna Ochmann  – za wybitne osiągnięcia w nauce

Aleksandra Polakowska  – za wybitne osiągnięcia w nauce

Edyta Mazur  – za wybitne osiągnięcia w sporcie

Kinga Haśko  – za wybitne osiągnięcia w sporcie

Wiktoria Oleś  – za wybitne osiągnięcia w sporcie

 

Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie

 

Patryk Bojczuk   –  za wybitne wyniki w nauce

Rafał Konarski   – za wybitne wyniki w nauce

Marcin Jaroszek   – za wybitne wyniki w nauce

Grzegorz Pisulski  – za wybitne wyniki w nauce

Łukasz Skrzypczyk  – za wybitne wyniki w nauce

Paulina Wieczorek  – za wybitne wyniki w nauce

Kamil Rojek – za wybitne osiągnięcia w nauce

Maciej Starzyczny – za wybitne osiągnięcia w nauce

Krzysztof Pawłowski – za wybitne osiągnięcia w sporcie

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach

 

Katarzyna Wrona – za wybitne wyniki w nauce

Kornelia Kołodziej – za wybitne wyniki w nauce

Julia Zapała – za wybitne wyniki w nauce

 

Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych

 

Oliwer Jaworski – za wybitne osiągnięcia w sporcie

 

62 uczniów otrzyma  stypendium w kwocie 200 zł wypłacane  comiesięcznie do dnia 28 każdego miesiąca począwszy  od sierpnia  2018 roku  do stycznia  2019 roku.

 

 

 

Projekt i realizacja - zatorski.eu - profesjonalne strony internetowe dla biznesu - Powered by WordPress